25.03.2021

Miot G w hodowli White Siberica*PL

Super wiadomość - narodziny kociąt! Wiosenny, za okenem nieco smutny, czas umiliła nam kotka Nuevaelfessiya IMAGEBLAZE*RU dając naszej hodowli siedem zdrowych i dużych kociaków, które czują się dobrze, a młoda mama odpoczywa po męczącym porodzie. Zapraszamy do rezerwacji kociąt!

04.07.2020

Miot E w hodowli White Siberica*PL

Narodziny kociąt! Letni czas umiliła nam kotka Nuevaelfessiya IMAGEBLAZE*RU dając naszej hodowli pięć zdrowych i bardzo dużych kociaków. Elza, Emma, Euforia i Eliot czują się dobrze, a młoda mama odpoczywa po męczącym porodzie. Zapraszamy do rezerwacji kociąt!

06.05.2020

Miot D w hodowli White Siberica*PL

Mamy kociaki! Zawiadamiamy, że na początku maja, podczas ogólnoświatowego smutku związanego z COVID-19, doczekaliśmy się miotu D. Hodowlę naszą przepełniła radość dzięki kotce CH HERMIONE Nevankers*PL, która dała nam siedem prześlicznych i silnych kociaków - dziękujemy! Na nowy domek czekają kociaki Neva Masquerade - zapraszamy do rezerwacji!

15.03.2019

Miot C w hodowli White Siberica*PL

Mamy kociaki! Z radością zawiadamiamy, że w połowie marca doczekaliśmy się miotu C. Kotka CH CASYDILYA Zlato Ziberio*RU dała nam pięć prześlicznych i zdrowych kociaków - dziękujemy! Na nowy domek czekają kociaki Neva Masquerade: Candy, Cindy, Charlie, Chester i Cody.

26.12.2018

Miot B w hodowli White Siberica...

Mamy kociaki! Miło nam poinformować, że na początku grudnia doczekaliśmy się miotu B. Kotka HERMIONE Nevankers*PL dała nam sześć prześlicznych i zdrowych kociaków - dziękujemy! Na nowy domek czekają kociaki Neva Masquerade: Balbinka, Bunia, Betty, Bulinka, Bonifacy i Buli.

24.12.2018

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt życzą koty i kociaki z hodowli rasy Neva Masquerade White Siberica*PL...

8.12.2018

Zwycięski Miot A hodowli White Siberica*PL na wystawie w Łodzi

Miot A hodowli White Siberica*PL w składize Amos, Archer i Atkins zdobył na Międzynarodowej Wystawie Kotów w Łodzi 2x ocenę 1, NOM, BIS...

21.10.2018

Hodowla White Siberica*PL na wystawie w Rumii

W dniach 20 - 21 października 2018 r. koty z domowej hodowli rasy Neva Masquerade White Siberica*PL zostały zaprezentowane podczas Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych w Rumii. Cesadilya i Innsbruck na swojej pierwszej wystawie wypadli znakomicie...

Narodziny w hodowli White Siberica*PL

Narodziny w hodowli White Siberica*PL! Hermione Nevankers*PL dała nam pięć ładnych kociaków rasy Neva Masquerade.

28.04.2018

Nowi członkowie rodziny White Siberica*PL

28 kwietnia 2018 r. powitaliśmy dwóch nowych członków rodziny White Siberica*PL - Innsbrucka Maruhaba*RU oraz Cesadilyę Zlato Ziberio*RU.

19.04.2018

Rejestracja przydomka White Siberica*PL

Miło nam poinformować, że dla hodowli kotów rasy Neva Masquerade w Łodzi oficjalnie zatwierdzony został przydomek White Siberica*PL. Nadal aktualny pozostaje adres www nevamasquerade.com.pl.

12.03.2018

Pierwszy miot w naszej hodowli White Siberica*PL

Miło nam poinformować, że na przełomie maja i czerwca będziemy mieli pierwsze kocięta. Dumną matką zostanie HERMIONE Nevankers*PL - trzymamy kciuki!