Kurier dla Twojego kota

Przewóz kota na terenie UE

Transport kotów na terenie Unii Europejskiej odbywa się w systemie door-to-door. Jako hodowcy kotów rasy Neva Masquerade doskonale wiemy, jak powinny być przewożone zwierzęta. Zależy nam, aby kot miał zapewniony względny spokój i odpowiednie warunki przewozu - w szczególności właściwie do rozmiaru kota dobrany transporter oraz klimatyzowany pojazd.

Możliwy jest także transport lotniczy (w przedziale pasażerskim), po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Zapraszamy do kontaktu - przewozy@nevamsquerade.com.pl.

Przewóz kota do USA

Kot syberyjski

Transport kotów do Stanów Zjednoczonych Ameryki (USA) oferujemy do portów lotniczych w Chicago, Nowym Jorku, Los Angeles oraz Denver. Przewóz odbywa się w przedziale pasażerskim - kot leci z kurierem.

Ponadto na terenie stanu Colorado oferujemy transport door-to-door.

Za dodatkową opłatą, ustalaną indywidualnie, możliwy jest transport door-to-door w dowolne miejsce na terenie USA.

Zapraszamy do kontaktu - przewozy@nevamsquerade.com.pl.

Przygotowanie kota do transportu

Poniżej kilka porad, jak przygotować naszego kota do przewozu:

Dokumenty

Aby bezpiecznie i bez niepotrzebnych zakłóceń przewieźć kota za granicę potrzebne jest przygotowanie kotka - mikrochip oraz dokumentów. Najważniejsze z nich to:

1. Paszport - wystawia upoważniony do tego lekarz weterynarii. Paszport wydawany jest on od ręki (jeśli zwierzę było zaszczepione przeciwko wściekliźnie minimum 21 dni przed), a koszt wydania wacha się w granicach od 50 - 150 zł.

2. Zaświadczenie od Powiatowego Lekarza Weterynarii o stanie zdrowia transportowanego kota.

Wymagania szczególne obowiązujące w krajach spoza Unii Europejskiej i na wyspach - Anglia, Irlandia dostępne są na stronie Głównego Inspektoratu Wetrynarii.

 

Pytania o kuriera dla kota: +48 600 464 466

Zapraszamy do kontaktu - przewozy@nevamsquerade.com.pl

White Siberica*PL na Instagramie: @nevamasquerade.com.pl 

 

#przewozkota #courierforacat #catsforsale #kurierdlakota #przewozkotaUE #przewozkotaUSA #nevamasquerade #carriageofacat #KatzenZumVerkauf #BeförderungKatze #кошкинапродажу #chatsàvendre #猫待售 #gattiinvendita #ventadegatos #قطط للبيع