O hodowli

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie hodowli kotów rasy Neva Masquerade – White Siberica*PL.

Free kittens for sale White Siberica*PL Nasza hodowla należy do małych, domowych hodowli. Poza naszymi kotkami Hermioną, Innsbruckiem i Cesadily (NEM) mieszkają z nami jeszcze dwa pieski młodsza Lili w typie maltańczyka oraz starsza Hani - czarny owczarek niemiecki z prawami hodowlanymi.

My i nasze zwierzaki

Free kittens for sale White Siberica*PL Nasze zwierzaki wychowują się w warunkach sprzyjających ich poprawnemu rozwojowi, dlatego hodowla kotów znajduje się w lokalizacji doskonałej dla nich. Zagwarantowaliśmy naszym czworonogom świeże, leśne powietrze, dużo przestrzeni i profesjonalną opiekę.

Potencjalnych zainteresowanych kociakami możemy zapewnić, że maluchy, które przychodzą na świat w naszej hodowli, od pierwszych dni życia są pielęgnowane i wychowywane tak, aby w przyszłości stały się doskonałymi partnerami człowieka.

Należymy do Cat Club Feniks, będącego członkiem Polskiej Federacji Felinologicznej Felis Polonia, działającej pod auspicjami FIFe.

Cat Club FENIKS

W hodowli White Siberica*PL dbamy o nasze kocięta

Wyprawka dla kociaka z hodowli nevamasqueradeMając na uwadze zdrowie maluchów przyjeliśmy, że wszystkie kocięta opuszczają nasz dom w wieku minimum dwunastu tygodni i otrzymują wyprawkę na pierwsze dni w nowym domu, rodowód oraz książeczkę zdrowia. W książeczce znajdują się informacje dotyczące stanu zdrowia kotka.

Każde z kociąt jest odrobaczone, zaszczepione i zaczipowane. Maluchy nauczone są czystości. Odbiór kociąt odbywa się osobiście przez nabywcę przed wcześniejszym podpisaniem umowy sprzedaży.

Życzymy miłej wizyty na stronie hodowli White Siberica*PL i zapraszamy do kontaktu + 48 603 267 996.

Kinga i Rafał#catsforsale #nevamasquerade #siberiancat #KatzenZumVerkauf #кошкинапродажу #chatsàvendre #猫待售 #gattiinvendita #ventadegatos #قطط للبيع