Neva Masquerade - charakter kotów

Koty rasy Neva Masquerade charakteryzuje niezwykle żywy temperament i bogata psychika. Są błyskotliwie, inteligentne, ciekawskie, przyjacielskie i lojalne - silnie przywiązują się do swojego opiekuna. Niezwykle łatwo adaptują się do nowych warunków i zaskakująco dobrze znoszą podróże - nadają się również na towarzyszy osób lubiących wyjazdy.

Hermione and Lili White Siberica*PL Neva Masquerade

Są bardzo komunikatywne i bardziej głośne niż ich dziko żyjący kuzyni (koty syberyjskie). Głos kota rasy Neva Masquerade jest bogaty w barwy i różnorodne dźwięki. Nevy są chętne do zabawy, wspinaczki, skoków i przyjazne dla innych zwierząt oraz potrzebują wysokobodźcowego otoczenia, stąd też doskonale radzą sobie w licznej (także wielogatunkowej np. z psami) gromadzie.

W kotach rasy Neva Masquerade nie ma cienia agresji, raczej unikają bójek i domowych konfliktów. Ze względu na dużą cierpliwość koty rasy Neva Masquerade doskonale chowają się z dziećmi i są wykorzystywane w felinoterapii.

 

Kontakt w sprawie kociaków Neva Masquerade: +48 603 267 996

#小猫待售 #chatons à vendre #kittens te koop #kittens for sale #Kätzchen zum Verkauf #gatitos para la venta #gattini in vendita #قطط للبيع