Hodowla owczarków niemieckich

Zapraszamy do zapoznania się z hodowlą psów użytkowych rasy owczarek niemiecki.

Charakterystyka owczarków niemieckichOwczarek niemiecki

Ta rasa zakwalifikowała się do rasy psów pasterskich, a także do psów obronnych. Owczarki niemieckie są przyjaznymi istotami, które wiernie służą swoim właścicielom. Bardzo dobrze czują się w stadach. Są ruchliwe i lubią zabawę.

Aparycją owczarki przypominają wilki. Są bardzo umięśnione, silne, choć w przeciwieństwie do innych psów obronnych, ich siła nie jest tak bardzo uwydatniona. Wbrew pozorom, groźnie wyglądające owczarki niemieckie są bardzo łagodnymi psami, które doskonale wychowują się z małymi dziećmi.

Samiec i samica owczarka niemieckiego wyraźnie się od siebie różnią. Samice z wyglądu są delikatniejsze, mniejsze, posiadają mniej zarysowane mięśnie, za to samce mają znacząco grubszy kark.

Psy rasy owczarki niemieckie charakteryzują się łagodnym pyskiem o prostym grzbiecie, a ich głowa jest idealnie proporcjonalna do reszty ciała. Mają one puszysty, długi ogon, który zdradza właścicielom aktualny nastrój zwierzęcia lub emocje, jakie pragnie wyrazić.

Dbamy o nasze pieski, dlatego gwarantujemy Państwu, że są one regularnie badane, aby był zdrowe i chowały się bez chorób. Ponadto nasze owczarki posiadają doskonały rodowód.

Owczarek niemiecki

Nasza hodowla

Pieski wychowują się w warunkach sprzyjających ich poprawnemu rozwojowi, dlatego hodowla owczarków Sirius Black znajduje się w lokalizacji doskonałej dla nich. Zagwarantowaliśmy naszym czworonogom świeże, leśne powietrze, dużo przestrzeni i profesjonalną opiekę.

Potencjalnych klientów możemy zapewnić, że szczenięta, które przychodzą na świat w naszej hodowli, od pierwszych dni życia są pielęgnowane i wychowywane tak, aby w przyszłości stały się doskonałymi partnerami człowieka.

Informacje niezbędne do kontaktu, znajdą Państwo na oficjalnej stronie hodowli czarnowłosych owczarków niemieckich, na którą serdecznie zapraszamy!